Něco málo o nás …..

Jsme malé designové studio při společnosti JKP Interier s.r.o., které se zabývá návrhy a realizacemi interiéru.

Zaměřujeme se nejvíce na řešení bytových interiéru, při kterých se snažíme zákazníkovi „ušít“ nábytek na míru dle jeho představ a našich zkušeností.

Velkou výhodou pro nás a hlavně naše zákazníky je využití vlastní truhlářské dílny, díky čemuž můžeme všechny naši návrhy proměnit v realitu, přesně tak, jak si domluvíme.

 

Jak fungujeme…?

Stavíte rodinný dům, kupujete byt, přemýšlíte o nové kuchyni nebo vestavěné skříni..?

Tak přesně to je moment, kdy nás můžete oslovit a začít s námi spolupracovat.

 

schůzka I. – první kontakt

Při našem prvním setkání zjistíme Vaše požadavky, co se Vám líbí a v nejlepším případě zaměříme vše potřebné, případně si vystačíme s poskytnutím výkresových dokumentací, když se bude jednat o novostavbu.

 

příprava výkresů

V této fázi vypracujeme první výkresy, ke kterým Vás necháme se vyjádřit a pokud bude vše v pořádku pustíme se do přípravy 3D vizualizací, pro Vaši lepší představu.

 

schůzka II. – prezentace

Co se týká vzhledu, tak přichází nejdůležitější bod – ukázka návrhů. Pokud je to možné, preferujeme schůzku s klienty přímo na místě realizace, pro lepší vysvětlení a doladění detailů. Případně u nás v kanceláři/showroomu, kde můžeme ukázat některé z možných řešení nábytku.

 

Pokračujeme ….

doladění detailů / cenová nabídka

Po předchozí schůzce zpracujeme připomínky, upravíme návrhy a připravujeme cenovou nabídku pro výrobu nábytku. Samozřejmě je zde i možnost poskytnutí pouze výkresové dokumentace bez výroby přes nás.

 

výroba nábytku

Pokud se rozhodnete s námi dotáhnout projekt kompletně až do zdárného konce, přichází na řadu samotná výroba. Naši truhláři se o vše potřebné postarají a v rozmezí 2-4 týdnů, v závislosti na velikosti zakázky, mají připravené výrobky.

 

montáž

Jakmile se finišujeme na dílně s výrobou, již si s Vámi domluvíme možný termín montáže. Disponujeme vlastním týmem montérů, takže je vše opět čistě v naši režii.

 

Finišujeme

… a jdeme do finále. Vše je již hotové, v kuchyni už se může vařit a vestavěné skříně jsou připravené k naplnění. My s Vámi samozřejmě vše projdeme, ukážeme jak co funguje a následně Vás již necháme užívat si svůj nový domov nebo nábytek.

 

Máte zájem o zpracování vizualizace nebo výrobu nábytku?

Neváhejte nás kontaktovat 

email – david@dbesign.cz / tel.-+420 733 378 109.