Další Místo

Realizace kavárny v Nymburce

O projektu

Zcela nedávno se v malebném městečku Nymburk odehrál jeden velmi příjemný příběh, který stojí za zmínku. Jedná se o otevření nové kavárny, která byla pojmenována „Další Místo“. Tento podnik se rychle stal místem, kde se místní obyvatelé, ale i návštěvníci města, rádi scházejí, aby si vychutnali šálek výtečné kávy, či ochutnali skvělé jídlo.

Za útulným a vstřícným prostředím kavárny „Další Místo“ stojí nejen pečlivě vybraná káva a milý personál, ale také unikátní nábytek, který byl vyroben přímo na míru pro tento prostor.

Proces výroby byl zahájen pečlivým výběrem materiálů, kde důraz byl kladen na kvalitu a udržitelnost. Každý kus dřeva byl vybrán s ohledem na to, aby byl nejen pevný a trvanlivý, ale také aby působil přírodně a byl v souladu s celkovou atmosférou kavárny.

Každý kus nábytku byl navržen tak, aby ladil s interiérem kavárny a přispíval k jeho osobité atmosféře. Stoly s hladkými, jemně upravenými povrchy jsou ideální pro dlouhé hodiny povídání u kávy, zatímco židle s ergonomickým designem poskytují maximální pohodlí i při delším sezení.

 

Nyní, když vstoupíte do kavárny „Další Místo“, můžete si vychutnat nejen aroma čerstvě pražené kávy a přátelský hovor, ale také ten pocit, že sedíte na nábytku, který byl vytvořen s péčí a zručností lidí, kteří svou práci opravdu rozumí a milují. A to vše přispívá k tomu, že „Další Místo“ je opravdu výjimečné a stává se oblíbeným místem setkávání v srdci Nymburka.

Architekt projektu – Michaela Stračkovská – www.mina.st